INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gyulnara Nazarova vs. Dia Evtimova - onderlinge wedstrijden
18.04.18 | 1e ronde | Dia Evtimova | Gyulnara Nazarova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Gyulnara Nazarova form & Dia Evtimova form
Gyulnara Nazarova - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finale | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 Halve finale | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail |