WEDSTRIJD
09.12.19 | Kwalif. | Diana Chehoudi | Giulia Crescenzi | 6-2, 2-6, 10-6 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
23.04.98, 25 Jaar
13928 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Diana Chehoudi vs. Giulia Crescenzi - onderlinge wedstrijden
09.12.19 | Kwalif. | Diana Chehoudi | Giulia Crescenzi | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Diana Chehoudi form & Giulia Crescenzi form
Diana Chehoudi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | - | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Giulia Crescenzi - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |