WEDSTRIJD
08.05.19 | 1e ronde | Diana Khodan | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Khodan | Sapfo Sakellaridi | |
1e Service % | 59/99 (60%) | 72/94 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/59 (68%) | 32/72 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/40 (35%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 9/20 (45%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/94 (56%) | 45/99 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/193 (55%) | 86/193 (45%) |
Dubbele fouten | 14 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Diana Khodan | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Khodan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Khodan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Diana Khodan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Diana Khodan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Diana Khodan | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diana Khodan | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Diana Khodan | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Khodan | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Khodan | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Diana Khodan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Khodan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Khodan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Ukraine
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Diana Khodan vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
08.05.19 | 1e ronde | Diana Khodan | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Diana Khodan form & Sapfo Sakellaridi form
Diana Khodan - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Anna Arkadianou | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Victoria Kalaitzis | 1-6, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvonne Neuwirth | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Keller | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.11.16 Kwartfinale | vs. Dia Evtimova | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.16 2e ronde | vs. Chiara Grimm | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.16 1e ronde | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.16 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 3-2, Chihiro Takayama - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Novoselova | 7-5, 2-2, Polina Novoselova - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.16 Kwalif. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
06.09.16 1e ronde | vs. Alexa Pirok | 6-0, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Yuliya Lyndina | 6-1, 2-0, Yuliya Lyndina - scratch | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |