WEDSTRIJD
04.12.19 | 1e ronde | Diana Krasnova | Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Krasnova | Gabriela Duca | |
1e Service % | 28/49 (57%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/45 (60%) | 18/49 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
Russia
22.06.97, 26 Jaar
22.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Diana Krasnova vs. Gabriela Duca - onderlinge wedstrijden
04.12.19 | 1e ronde | Diana Krasnova | Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Diana Krasnova form & Gabriela Duca form
Diana Krasnova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - scratch | wedstrijd detail | |
13.10.19 Kwalif. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chisinau - Clay | ||||
03.10.16 Kwalif. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
19.09.16 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Duca - laatste wedstrijden
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |