WEDSTRIJD
20.03.19 | 1e ronde | Diana Martynov | Gabriela Horackova | 6-3, 4-6, 6-0 | W15 Le | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Martynov | Gabriela Horackova | |
1e Service % | 72/102 (71%) | 37/80 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/72 (63%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/30 (37%) | 13/43 (30%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/80 (55%) | 46/102 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/182 (55%) | 82/182 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diana Martynov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Diana Martynov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Diana Martynov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Diana Martynov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Martynov vs. Gabriela Horackova - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Diana Martynov | Gabriela Horackova | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Le | Clay |
Diana Martynov form & Gabriela Horackova form
Diana Martynov - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Horackova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.19 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |