WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Diana Martynov | Maelys Bougrat | 6-3, 6-4 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Martynov | Maelys Bougrat | |
1e Service % | 50/78 (64%) | 38/54 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/50 (74%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/28 (43%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/54 (44%) | 29/78 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Martynov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Diana Martynov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Maelys Bougrat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Maelys Bougrat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Maelys Bougrat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Martynov vs. Maelys Bougrat - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Diana Martynov | Maelys Bougrat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Diana Martynov form & Maelys Bougrat form
Diana Martynov - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |