Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Magdalena Stoilkovska vs. Diana Martynov - onderlinge wedstrijden
02.12.18 | 1e ronde van de kwal. | Diana Martynov | Magdalena Stoilkovska | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Magdalena Stoilkovska form & Diana Martynov form
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Diana Martynov - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |