WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Diana Sumova | Giorgie Jones | 3-6, 6-3, - scratch | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Diana Sumova vs. Giorgie Jones - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Diana Sumova | Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Diana Sumova form & Giorgie Jones form
Diana Sumova - laatste wedstrijden
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Halve finale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.18 Kwartfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
31.08.18 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.18 2e ronde | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.08.18 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 Kwalif. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
23.07.18 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |