Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
04.07.01, 22 Jaar
04.07.01, 22 Jaar
Doga Turkmen vs. Greta Medeghini - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Doga Turkmen | Greta Medeghini | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Doga Turkmen form & Greta Medeghini form
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Greta Medeghini - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Tognoni | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Rose Tengbe | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucy Dawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |