WEDSTRIJD
24.09.20 | 1e ronde | Doroteja Joksovic | Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Doroteja Joksovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
Doroteja Joksovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-0 | ||
Doroteja Joksovic | 4-1 | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
5-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Doroteja Joksovic | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Doroteja Joksovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 0-0 | ||
Doroteja Joksovic | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
3-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 0-0, 0-30 | ||
Doroteja Joksovic | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Doroteja Joksovic | 4-2 | |
0-0, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Doroteja Joksovic | 6-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
1 | ||
2-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
Doroteja Joksovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
Doroteja Joksovic | 3-2 | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
3-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Doroteja Joksovic | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Doroteja Joksovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Doroteja Joksovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0 | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Doroteja Joksovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 0-0, 0-30 | ||
2-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0, 30-30, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Doroteja Joksovic | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Doroteja Joksovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
4-4 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-0 | ||
Doroteja Joksovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
Serbia
24.06.00, 23 Jaar
24.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Doroteja Joksovic vs. Bojana Marinkovic - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | 1e ronde | Doroteja Joksovic | Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
15.05.19 | 1e ronde | Doroteja Joksovic | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Doroteja Joksovic form & Bojana Marinkovic form
Doroteja Joksovic - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Bojana Marinkovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |