WEDSTRIJD
17.09.20 | 1e ronde | Doroteja Joksovic | Cemre Anil | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Doroteja Joksovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Cemre Anil | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Doroteja Joksovic | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Doroteja Joksovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Doroteja Joksovic | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Doroteja Joksovic | 3-2 | |
3-3 | Cemre Anil | |
Doroteja Joksovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
6-3 |
Serbia
24.06.00, 23 Jaar
24.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Doroteja Joksovic vs. Cemre Anil - onderlinge wedstrijden
17.09.20 | 1e ronde | Doroteja Joksovic | Cemre Anil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Doroteja Joksovic form & Cemre Anil form
Doroteja Joksovic - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Cemre Anil - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |