WEDSTRIJD
15.10.19 | 1e ronde | Draginja Vukovic | Karin Kennel | 6-4, 7-5 | W25 Hamamatsu | Carpet |
STATISTIEKEN
Draginja Vukovic | Karin Kennel | |
1e Service % | 37/65 (57%) | 62/80 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 40/62 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/28 (71%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/80 (44%) | 19/65 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/145 (56%) | 64/145 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Draginja Vukovic | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Draginja Vukovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Draginja Vukovic | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
Draginja Vukovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Draginja Vukovic | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Draginja Vukovic | 3-2 | |
3-3 | Karin Kennel | |
Draginja Vukovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Draginja Vukovic | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Draginja Vukovic vs. Karin Kennel - onderlinge wedstrijden
15.10.19 | 1e ronde | Draginja Vukovic | Karin Kennel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Hamamatsu | Carpet |
Draginja Vukovic form & Karin Kennel form
Draginja Vukovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |