WEDSTRIJD
07.06.19 | Kwartfinale | Draginja Vukovic | Nika Radisic | 6-4, 3-0, - scratch | W15 Banja | Clay |
STATISTIEKEN
Draginja Vukovic | Nika Radisic | |
1e Service % | 21/43 (49%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/46 (50%) | 16/43 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/89 (56%) | 39/89 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Draginja Vukovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Draginja Vukovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Draginja Vukovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Draginja Vukovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Draginja Vukovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Draginja Vukovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Draginja Vukovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Nika Radisic | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Draginja Vukovic vs. Nika Radisic - onderlinge wedstrijden
07.06.19 | Kwartfinale | Draginja Vukovic | Nika Radisic | 6-4, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
Draginja Vukovic form & Nika Radisic form
Draginja Vukovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |