WEDSTRIJD
02.07.20 | 1e ronde | Eden Silva | Tiffany William | 6-2, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eden Silva | 0-0 | |
1-0 | Tiffany William | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Eden Silva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Tiffany William | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Eden Silva | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Tiffany William | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Eden Silva | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Tiffany William | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Eden Silva | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Tiffany William | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Eden Silva | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Tiffany William | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eden Silva | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
5-0 | Tiffany William | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Eden Silva | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eden Silva vs. Tiffany William - onderlinge wedstrijden
02.07.20 | 1e ronde | Eden Silva | Tiffany William | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Eden Silva form & Tiffany William form
Eden Silva - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tiffany William - laatste wedstrijden
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 7-64, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Susanna Maltby | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anya Chavez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Piper Charney | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvia Schenck | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Emily Welker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shanice Roignot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | - Tiffany William - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |