WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Eduarda Piai | Demi Tran | 6-1, 6-0 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Eduarda Piai | Demi Tran | |
1e Service % | 19/40 (48%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/19 (84%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/35 (66%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eduarda Piai | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eduarda Piai | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eduarda Piai | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Demi Tran | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eduarda Piai | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eduarda Piai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eduarda Piai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Demi Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eduarda Piai | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eduarda Piai vs. Demi Tran - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Eduarda Piai | Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Eduarda Piai form & Demi Tran form
Eduarda Piai - laatste wedstrijden
W15 Los - Hard | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Eryn Cayetano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Katie Codd | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rhiann Newborn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
13.03.20 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Jaleesa Leslie | 6-76, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Rancho - Hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Alexa Noel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Nathaly Kurata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Gabriella Price | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Robbiani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Teliana Pereira | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Sarah Tami-Masi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
13.10.19 Halve finale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Krystal Blanch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Demi Tran - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |