WEDSTRIJD
05.11.18 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Olga Govortsova | 6-4, 6-73, 6-2 | Limoges | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Alexandrova | Olga Govortsova | |
1e Service % | 70/122 (57%) | 63/100 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/70 (73%) | 41/63 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/52 (44%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/100 (43%) | 48/122 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/222 (53%) | 105/222 (47%) |
Dubbele fouten | 10 | 4 |
Aces | 18 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Olga Govortsova | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Alexandrova vs. Olga Govortsova - onderlinge wedstrijden
05.11.18 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Olga Govortsova | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | Limoges | I. hard |
Ekaterina Alexandrova form & Olga Govortsova form
Ekaterina Alexandrova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
28.03.24 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 4e ronde | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Olga Govortsova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.07.21 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.21 Kwartfinale | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |