WEDSTRIJD
09.08.10 | 1e ronde | Ekaterina Dzehalevich | Valeria Savinykh | 6-1, 6-3 | Kazan | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Dzehalevich vs. Valeria Savinykh - onderlinge wedstrijden
09.08.10 | 1e ronde | Ekaterina Dzehalevich | Valeria Savinykh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Kazan | Hard |
Ekaterina Dzehalevich form & Valeria Savinykh form
Ekaterina Dzehalevich - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - scratch | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 Kwalif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.14 Kwalif. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.12.12 1e ronde | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.12 2e ronde | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki - Carpet | ||||
14.11.12 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 Kwalif. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
05.11.12 1e ronde | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.12 Kwartfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
22.07.12 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
02.07.12 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
21.05.12 Kwalif. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Valeria Savinykh - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |