WEDSTRIJD
12.03.20 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Angelina Zhuravleva | 6-1, 6-2 | W15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Kazionova | Angelina Zhuravleva | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 19/44 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 7/19 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 6/25 (24%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/44 (70%) | 17/45 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
1-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Kazionova vs. Angelina Zhuravleva - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Angelina Zhuravleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Kazan | I. hard |
Ekaterina Kazionova form & Angelina Zhuravleva form
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Angelina Zhuravleva - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |