WEDSTRIJD
22.10.19 | 1e ronde | Ekaterina Kazionova | Emily Morton | 6-0, 7-62 | W15 Oslo | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Kazionova | Emily Morton | |
1e Service % | 42/59 (71%) | 33/69 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 14/36 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 12 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Emily Morton | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Emily Morton | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Emily Morton | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Emily Morton | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Emily Morton | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Emily Morton | |
0-0, 15-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
12.04.98, 25 Jaar
12.04.98, 25 Jaar
Ekaterina Kazionova vs. Emily Morton - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | 1e ronde | Ekaterina Kazionova | Emily Morton | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Oslo | I. hard |
Ekaterina Kazionova form & Emily Morton form
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Morton - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Abigail Amos | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Emily Appleton | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-2, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Corina Mader | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Sophia Intert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Anoushka Wooller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Castro | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-2, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wirral - I. hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |