WEDSTRIJD
02.05.19 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Ksenia Laskutova | 6-1, 6-1 | W25 Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Kazionova | Ksenia Laskutova | |
1e Service % | 32/44 (73%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 10/30 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/12 (42%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Kazionova vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
02.05.19 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Ksenia Laskutova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Khimki | I. hard |
Ekaterina Kazionova form & Ksenia Laskutova form
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |