WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Maria Daniels Sierra | 6-4, 6-2 | W15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Kazionova | Maria Daniels Sierra | |
1e Service % | 36/57 (63%) | 48/76 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/36 (58%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 7/28 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/76 (55%) | 24/57 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 15-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Daniels Sierra | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Maria Daniels Sierra | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
5-1 | Maria Daniels Sierra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
28.10.96, 27 Jaar
28.10.96, 27 Jaar
Ekaterina Kazionova vs. Maria Daniels Sierra - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Ekaterina Kazionova | Maria Daniels Sierra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Parnu | I. hard |
14.08.19 | 1e ronde | Ekaterina Kazionova | Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
Ekaterina Kazionova form & Maria Daniels Sierra form
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Maria Daniels Sierra - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Julia Oczachowska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Jarosova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vilena Petrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Susanne Celik | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.19 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.19 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Kseniya Yersh | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Uzulina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
25.07.18 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |