WEDSTRIJD
17.11.20 | 1e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Lissi Kubre | 6-2, 6-2 | W15 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Makarova (1996) | Lissi Kubre | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lissi Kubre | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
11.10.02, 21 Jaar
11.10.02, 21 Jaar
Ekaterina Makarova (1996) vs. Lissi Kubre - onderlinge wedstrijden
17.11.20 | 1e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Lissi Kubre | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Haabneeme | I. hard |
Ekaterina Makarova (1996) form & Lissi Kubre form
Ekaterina Makarova (1996) - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |
Lissi Kubre - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Lauren Bishop | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-3, - Lissi Kubre - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-5, - Lissi Kubre - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Gondorova | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Karen Barritza | 6-3, 1-4, Karen Barritza - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Valeria Gorlats | 1-6, 6-3, Valeria Gorlats - scratch | wedstrijd detail |