WEDSTRIJD
16.04.19 | Kwalif. | Ekaterina Maklakova | Polina Nazarchuk | 6-4, 7-64 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterina Maklakova | Polina Nazarchuk | |
1e Service % | 37/69 (54%) | 47/68 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/37 (51%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/68 (57%) | 35/69 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/137 (53%) | 64/137 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Maklakova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ekaterina Maklakova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Maklakova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
06.10.99, 24 Jaar
06.10.99, 24 Jaar
Ekaterina Maklakova vs. Polina Nazarchuk - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | Kwalif. | Ekaterina Maklakova | Polina Nazarchuk | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Ekaterina Maklakova form & Polina Nazarchuk form
Ekaterina Maklakova - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Conny Perrin | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Polina Nazarchuk - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ronnie Naor | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dinara Alloyarova | 3-6, - Polina Nazarchuk - scratch | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
08.08.18 2e ronde | vs. Maria Titova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 5-0, Polina Golubovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
11.07.18 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.18 1e ronde | vs. Karina Kalkenova | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazan - I. hard | ||||
11.03.18 Kwalif. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Davletova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail |