WEDSTRIJD
25.10.18 | 2e ronde | Ekaterina Reyngold | Danielle Daley | 6-3, 7-65 | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Reyngold | Danielle Daley | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 30/59 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/43 (47%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 9/29 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 37/73 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, A-40 | ||
2-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-3 | |
Ekaterina Reyngold | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Danielle Daley | |
Ekaterina Reyngold | 4-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Danielle Daley | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Reyngold vs. Danielle Daley - onderlinge wedstrijden
25.10.18 | 2e ronde | Ekaterina Reyngold | Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Ekaterina Reyngold form & Danielle Daley form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Danielle Daley - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |