WEDSTRIJD
28.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Alina Silich | 1-6, 6-4, 6-4 | Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Shalimova | Alina Silich | |
1e Service % | 53/86 (62%) | 44/91 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 37/44 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/33 (45%) | 16/47 (34%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/91 (42%) | 36/86 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/177 (50%) | 89/177 (50%) |
Dubbele fouten | 7 | 21 |
Aces | 1 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-5 | Alina Silich | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Shalimova vs. Alina Silich - onderlinge wedstrijden
03.06.21 | 2e ronde | Alina Silich | Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
28.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Alina Silich | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Khimki | I. hard |
Ekaterina Shalimova form & Alina Silich form
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Alina Silich - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |