WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Liubov Demidova | 6-0, 6-0 | W25 Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterina Shalimova | Liubov Demidova | |
1e Service % | 17/35 (49%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/17 (94%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 6/22 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/45 (67%) | 10/35 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.09.00, 23 Jaar
24.09.00, 23 Jaar
Ekaterina Shalimova vs. Liubov Demidova - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Liubov Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Minsk | Clay |
Ekaterina Shalimova form & Liubov Demidova form
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Liubov Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 Kwalif. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail |