WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Yashina | Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Yashina vs. Martina Caregaro - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Yashina | Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Ekaterina Yashina form & Martina Caregaro form
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |