WEDSTRIJD
22.01.19 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Anna Zaja | 6-1, 3-6, 6-3 | W60 Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
Ekaterine Gorgodze | Anna Zaja | |
1e Service % | 60/79 (76%) | 39/61 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/60 (68%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/61 (41%) | 29/79 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterine Gorgodze vs. Anna Zaja - onderlinge wedstrijden
22.01.19 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Anna Zaja | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Burnie | Hard |
11.08.18 | Halve finale | Ekaterine Gorgodze | Anna Zaja | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
06.08.12 | Kwalif. | Ekaterine Gorgodze | Anna Zaja | Anna Zaja - niet aangetreden | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
Ekaterine Gorgodze form & Anna Zaja form
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anna Zaja - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
23.07.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.21 2e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |