WEDSTRIJD
Katarina Kuzmova (1999) | Ekaterine Gorgodze |
STATISTIEKEN
1 | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Kuzmova (1999) | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Slovakia
19.06.99, 24 Jaar
19.06.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Katarina Kuzmova (1999) vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Katarina Kuzmova (1999) form & Ekaterine Gorgodze form
Katarina Kuzmova (1999) - laatste wedstrijden
Stare Splavy - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Tsereteli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.16 Kwalif. | vs. Tina Tehrani | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
25.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.04.16 Kwalif. | vs. Bianka Bekefi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Malova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Poelten - Clay | ||||
31.08.15 Kwalif. | vs. Mila Masic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Walser | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |