Ukraine
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elizabet Hamaliy vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
09.10.18 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
Elizabet Hamaliy form & Elena Gabriela Ruse form
Elizabet Hamaliy - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |