WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | W60 Cairo | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Gabriela Ruse | Stefania Rubini | |
1e Service % | 45/65 (69%) | 37/55 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/55 (47%) | 24/65 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stefania Rubini | |
0-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
3-2 | Stefania Rubini | |
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
5-2 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Stefania Rubini | |
0-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
2-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Gabriela Ruse vs. Stefania Rubini - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Cairo | Hard |
Elena Gabriela Ruse form & Stefania Rubini form
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Stefania Rubini - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail |