WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Elena Malygina | Bojana Klincov | 6-1, 6-3 | W15 Liepaja | I. hard |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Bojana Klincov | |
1e Service % | 50/67 (75%) | 30/58 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/50 (56%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 8/28 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Bojana Klincov | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 0-30, A-40 | ||
5-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Bojana Klincov | |
Elena Malygina | 4-3 | |
5-3 | Bojana Klincov | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Bojana Klincov - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Elena Malygina | Bojana Klincov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Liepaja | I. hard |
Elena Malygina form & Bojana Klincov form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail |
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |