WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Elena Malygina | Nicole Nadel | 6-3, 6-0 | W15 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Nicole Nadel | |
1e Service % | 39/62 (63%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/44 (59%) | 24/62 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Nicole Nadel | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nicole Nadel | |
Elena Malygina | 4-0 | |
5-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Nicole Nadel - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Elena Malygina | Nicole Nadel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Stockholm | I. hard |
Elena Malygina form & Nicole Nadel form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Nicole Nadel - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sohyun Park | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Ofer Kivity | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.22 Halve finale | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Zijun Jiang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Nicole Teodosescu | 7-610, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Russell | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Nicole Khirin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jurkowska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Webber | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Gartseva | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail |