WEDSTRIJD
30.10.19 | 1e ronde | Eleonora Molinaro | Anna Kubareva | 0-2, - scratch | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Eleonora Molinaro | Anna Kubareva | |
1e Service % | 3/5 (60%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 1/3 (33%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/2 (0%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 0/4 (0%) | 4/5 (80%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 1/9 (11%) | 8/9 (89%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eleonora Molinaro vs. Anna Kubareva - onderlinge wedstrijden
30.10.19 | 1e ronde | Eleonora Molinaro | Anna Kubareva | 0-2, Anna Kubareva - scratch | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Eleonora Molinaro form & Anna Kubareva form
Eleonora Molinaro - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
25.01.20 Kwartfinale | vs. Julie Gervais | 3-1, Julie Gervais - scratch | wedstrijd detail |
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |