WEDSTRIJD
08.04.19 | Kwalif. | Eleonora Molinaro | Tayisiya Morderger | 7-64, 6-4 | W25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Eleonora Molinaro | Tayisiya Morderger | |
1e Service % | 42/70 (60%) | 34/90 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/42 (81%) | 25/34 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/28 (39%) | 25/56 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/90 (44%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eleonora Molinaro vs. Tayisiya Morderger - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Eleonora Molinaro | Tayisiya Morderger | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Sunderland | I. hard |
31.10.18 | 2e ronde | Eleonora Molinaro | Tayisiya Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Petange | I. hard |
09.03.17 | 2e ronde | Tayisiya Morderger | Eleonora Molinaro | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Amiens | Clay |
Eleonora Molinaro form & Tayisiya Morderger form
Eleonora Molinaro - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Tayisiya Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |