WEDSTRIJD
27.03.19 | 1e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Betina Tokac | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Eliessa Vanlangendonck | Betina Tokac | |
1e Service % | 18/30 (60%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/18 (83%) | 7/25 (28%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/37 (73%) | 6/30 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/67 (76%) | 16/67 (24%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Betina Tokac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Betina Tokac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Betina Tokac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Betina Tokac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Betina Tokac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Betina Tokac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
08.05.02, 21 Jaar
08.05.02, 21 Jaar
Eliessa Vanlangendonck vs. Betina Tokac - onderlinge wedstrijden
27.03.19 | 1e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Betina Tokac | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Eliessa Vanlangendonck form & Betina Tokac form
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Betina Tokac - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 7-5, 6-74, 0-4, - Betina Tokac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Cemre Anil | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.09.18 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-73, - Betina Tokac - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.05.18 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.04.18 2e ronde | vs. Johana Markova | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.18 Kwalif. | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.02.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.18 Kwalif. | vs. Aleksandra Buczynska | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.01.18 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.01.18 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.01.18 1e ronde | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.12.17 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.11.17 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.11.17 1e ronde | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.11.17 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.17 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Huliya Esen | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bursa - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |