WEDSTRIJD
18.04.19 | 2e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | |
1e Service % | 42/50 (84%) | 40/45 (89%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/8 (38%) | 1/5 (20%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eliessa Vanlangendonck vs. Ines Ibbou - onderlinge wedstrijden
18.04.19 | 2e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Ines Ibbou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Eliessa Vanlangendonck form & Ines Ibbou form
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ines Ibbou - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |