Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Magdalena Stoilkovska vs. Eliessa Vanlangendonck - onderlinge wedstrijden
13.03.19 | 1e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Magdalena Stoilkovska form & Eliessa Vanlangendonck form
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |