WEDSTRIJD
13.02.19 | Kwalif. | Eliessa Vanlangendonck | Teresia Londol | 7-5, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.05.99, 24 Jaar
29.05.99, 24 Jaar
Eliessa Vanlangendonck vs. Teresia Londol - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | Kwalif. | Eliessa Vanlangendonck | Teresia Londol | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Eliessa Vanlangendonck form & Teresia Londol form
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Teresia Londol - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Julissa De Mata | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-3, - Teresia Londol - scratch | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahd Habib | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 7-611, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 7-610, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-71, 16-14 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanne Zuger | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
21.12.18 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.18 1e ronde | vs. Aleksandra Stromova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Keranovic | 6-1, Julia Keranovic - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
13.11.17 1e ronde | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
06.11.17 Kwalif. | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Komar | Natalia Komar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Clermont Ferrand - I. hard | ||||
25.09.17 Kwalif. | vs. Priscilla Heise | 7-69, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |