WEDSTRIJD
29.10.20 | 2e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Zoe Kruger | 4-6, 6-2, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Eliessa Vanlangendonck | Zoe Kruger | |
1e Service % | 65/103 (63%) | 55/89 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/65 (68%) | 29/55 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/38 (45%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/89 (49%) | 42/103 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/192 (55%) | 87/192 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Zoe Kruger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Zoe Kruger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eliessa Vanlangendonck vs. Zoe Kruger - onderlinge wedstrijden
29.10.20 | 2e ronde | Eliessa Vanlangendonck | Zoe Kruger | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Eliessa Vanlangendonck form & Zoe Kruger form
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Zoe Kruger - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Julia Grabher | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-3, - Zoe Kruger - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 6-73, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.21 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.21 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-1, 1-0, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.05.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.21 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |