WEDSTRIJD
13.11.20 | Halve finale | Elina Avanesyan/Iryna Shymanovich | Federica Prati/Anna Siskova | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
17.09.02, 21 Jaar
17.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Italy
03.01.96, 28 Jaar
03.01.96, 28 Jaar
Belarus
30.06.97, 26 Jaar
30.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Czech Republic
01.07.01, 22 Jaar
01.07.01, 22 Jaar
Elina Avanesyan/Iryna Shymanovich vs. Federica Prati/Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
13.11.20 | Halve finale | Elina Avanesyan/Iryna Shymanovich | Federica Prati/Anna Siskova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Elina Avanesyan form & Federica Prati form
Elina Avanesyan/Iryna Shymanovich - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 2e ronde | vs. Cristina Bucsa/Alexandra Panova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins/Nadiya Kichenok | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.20 Finale | vs. Michaela Bayerlova/Laetitia Pulchartova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.20 Halve finale | vs. Larisa Bekmetova/Saumya Vig | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ashmitha Easwaramurthi/Jelena Stojanovic | Ashmitha Easwaramurthi/Jelena Stojanovic/Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Emma Davis/Noel Saidenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.20 Finale | vs. Valentina Ryser/Lulu Sun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Halve finale | vs. Federica Prati/Anna Siskova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwartfinale | vs. Louise Kwong/Anna Ulyashchenko | 1-0, Louise Kwong/Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.20 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere/Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Federica Prati/Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan/Iryna Shymanovich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.20 1e ronde | vs. Amira Badawi/Aya El Sayed | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |