WEDSTRIJD
12.09.16 | 1e ronde | Elina Vikhryanova | Sara Neto | 6-0, 6-0 | Ponta Delgada | Hard |
STATISTIEKEN
Elina Vikhryanova | Sara Neto | |
1e Service % | 25/38 (66%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/13 (38%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/33 (79%) | 11/38 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/71 (75%) | 18/71 (25%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
Russia
10.12.96, 27 Jaar
10.12.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
15.03.89, 35 Jaar
15.03.89, 35 Jaar
Elina Vikhryanova vs. Sara Neto - onderlinge wedstrijden
12.09.16 | 1e ronde | Elina Vikhryanova | Sara Neto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Ponta Delgada | Hard |
Elina Vikhryanova form & Sara Neto form
Elina Vikhryanova - laatste wedstrijden
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
28.11.18 2e ronde | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - scratch | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.18 2e ronde | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
13.09.18 2e ronde | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
18.07.18 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
21.11.17 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.11.17 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sara Neto - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Barbara Balancho | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Sara Lanca | 1-6, 0-1, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Matilde Morais | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Sashi Kempster | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
09.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saisha Khanna | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
18.10.18 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Syuzen Afifi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Rentouli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Molokova Ferreira | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mafalda Soares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-3, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Madalena Andrade | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-74, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Madrid - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Takhmina Burkhanova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
31.07.17 Kwalif. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bia Neto | - Sara Neto - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Solomiya Rohovets | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |