WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Catherine Chantraine | 7-5, 6-2 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Eline Audenaert | Catherine Chantraine | |
1e Service % | 52/67 (78%) | 24/52 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/52 (63%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 8/28 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/52 (62%) | 27/67 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/119 (61%) | 47/119 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Catherine Chantraine | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Eline Audenaert | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-3 | Catherine Chantraine | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Eline Audenaert | 1-4 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Catherine Chantraine | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eline Audenaert | 3-5 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
Eline Audenaert | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-5 | Catherine Chantraine | |
0-0, 30-0 | ||
Eline Audenaert | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Catherine Chantraine | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Eline Audenaert | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Catherine Chantraine | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eline Audenaert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Catherine Chantraine | |
0-0 | ||
Eline Audenaert | 4-1 | |
4-2 | Catherine Chantraine | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Eline Audenaert | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
Belgium
31.05.99, 24 Jaar
31.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Eline Audenaert vs. Catherine Chantraine - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Eline Audenaert | Catherine Chantraine | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Eline Audenaert form & Catherine Chantraine form
Eline Audenaert - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail |
Catherine Chantraine - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
04.03.19 Kwalif. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
26.10.18 Kwartfinale | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
05.10.18 Halve finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.18 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.18 2e ronde | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melilla - Clay | ||||
28.09.18 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.18 Kwartfinale | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.18 2e ronde | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
05.08.18 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
11.07.18 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |