WEDSTRIJD
20.08.19 | Kwalif. | Eline Audenaert | Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Eline Audenaert | Gabriella Mujan | |
1e Service % | 39/54 (72%) | 31/60 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 14/31 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/15 (33%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/60 (60%) | 25/54 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gabriella Mujan | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Eline Audenaert | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gabriella Mujan | |
4-1 | Gabriella Mujan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eline Audenaert | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gabriella Mujan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Gabriella Mujan | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eline Audenaert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Gabriella Mujan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Gabriella Mujan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eline Audenaert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-2 | Gabriella Mujan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Belgium
31.05.99, 24 Jaar
31.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
Eline Audenaert vs. Gabriella Mujan - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | Kwalif. | Eline Audenaert | Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Eline Audenaert form & Gabriella Mujan form
Eline Audenaert - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail |
Gabriella Mujan - laatste wedstrijden
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |