Italy
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
19.11.01, 22 Jaar
19.11.01, 22 Jaar
Elisa Andrea Camerano vs. Zoi Meers - onderlinge wedstrijden
02.03.20 | Kwalif. | Elisa Andrea Camerano | Zoi Meers | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Hard |
Elisa Andrea Camerano form & Zoi Meers form
Elisa Andrea Camerano - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.22 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Zoi Meers - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Austin - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 Kwalif. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dijon - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
07.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |