INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jade Suvrijn vs. Elisabetta Cocciaretto - onderlinge wedstrijden
21.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Elisabetta Cocciaretto | Jade Suvrijn | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Jade Suvrijn form & Elisabetta Cocciaretto form
Jade Suvrijn - laatste wedstrijden
W60 Montpellier - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Elisabetta Cocciaretto - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
16.03.24 Finale | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Halve finale | vs. Greetje Minnen | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Elise Mertens | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-0, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |