WEDSTRIJD
14.11.20 | Halve finale | Elise Mertens | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-1, 7-5 | Linz | I. hard |
STATISTIEKEN
Elise Mertens | Ekaterina Alexandrova | |
1e Service % | 54/89 (61%) | 35/68 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/54 (74%) | 23/35 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/35 (26%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/68 (47%) | 40/89 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/157 (52%) | 76/157 (48%) |
Dubbele fouten | 11 | 3 |
Aces | 7 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elise Mertens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elise Mertens | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elise Mertens | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elise Mertens | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elise Mertens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elise Mertens | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elise Mertens | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Elise Mertens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elise Mertens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elise Mertens | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elise Mertens | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elise Mertens | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elise Mertens | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Ekaterina Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elise Mertens vs. Ekaterina Alexandrova - onderlinge wedstrijden
25.07.21 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Elise Mertens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Tokyo | Hard |
14.11.20 | Halve finale | Elise Mertens | Ekaterina Alexandrova | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Linz | I. hard |
11.06.19 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Elise Mertens | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | 's-Hertogenbosch | Grass |
Elise Mertens form & Ekaterina Alexandrova form
Elise Mertens - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
13.03.24 4e ronde | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Naomi Osaka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-2, 2-0, Mayar Sherif - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Daria Saville | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Alexandrova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
28.03.24 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 4e ronde | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |