Russia
28.05.99, 24 Jaar
28.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anastasia Veselova vs. Elixane Lechemia - onderlinge wedstrijden
11.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Elixane Lechemia | Anastasia Veselova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Anastasia Veselova form & Elixane Lechemia form
Anastasia Veselova - laatste wedstrijden
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
22.09.18 Kwalif. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
16.09.18 Kwalif. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elixane Lechemia - laatste wedstrijden
W60 Vero - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
12.04.19 Kwartfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
25.05.18 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.18 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.18 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |