WEDSTRIJD
23.03.18 | Kwartfinale | Elixane Lechemia | Ekaterina Yashina | 6-3, 6-0 | Tel Aviv | Hard |
STATISTIEKEN
Elixane Lechemia | Ekaterina Yashina | |
1e Service % | 26/53 (49%) | 37/54 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/26 (69%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/54 (57%) | 20/53 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elixane Lechemia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elixane Lechemia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elixane Lechemia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elixane Lechemia | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elixane Lechemia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elixane Lechemia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elixane Lechemia | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elixane Lechemia | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elixane Lechemia vs. Ekaterina Yashina - onderlinge wedstrijden
23.03.18 | Kwartfinale | Elixane Lechemia | Ekaterina Yashina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
Elixane Lechemia form & Ekaterina Yashina form
Elixane Lechemia - laatste wedstrijden
W60 Vero - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
12.04.19 Kwartfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
25.05.18 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.18 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.18 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |