WEDSTRIJD
16.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eliz Maloney vs. Maelys Bougrat - onderlinge wedstrijden
16.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
15.12.19 | 1e ronde | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Eliz Maloney form & Maelys Bougrat form
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |